preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Valentin Klarin" Preko

Login
Tražilica
Kalendar
« Lipanj 2024 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

e-dnevnik

Upis u srednju školu

Brojač posjeta
Ispis statistike od 4. 3. 2011.

Ukupno: 354296
Ovaj mjesec: 5954
Ovaj tjedan: 33
Danas: 33
Static HTML

Prijem roditelja i informacije - školska godina 2023.-2024.

Matična škola

Razred

Razrednik

Prijem roditelja

3.

 Ljiljana Juravić

Četvrtak 5. sat (11:35 – 12:20 )

4.

 Melani Tomić

Ponedjeljak 3. sat (10:10 – 10:55)

1.

 Lidija Lončar

Četvrtak 4 sat (10:50- 11:35)

2.

Margareta Jurina

Ponedjeljak 4. sat (10:50-11:35)0

7.a

 Katarina Kraljev

Srijeda 4. sat (11:00 – 10:45)

7.b

 Ana Eškinja

 Četvrtak  1. sat ( 08:15-09:00 )

8.a

 Tomislav Marinović

 Četvrtak 2.sat (09:05-09:50)

8.b

  Jasminka Dubravica

 Četvrtak 3. sat (09:55 -10:40)

5.a

   Marija Perin

 Ponedjeljak 3. sat (09:55-10:40)

5.b

 Marijana Sorić

 Srijeda 5. sat (11:50-12:35)

6.a

 Matea Vidov P.

 Petak 4. sat  (11:00 – 11:45)

6.b

 Linda Kolega B.

Srijeda 3. sat (09:55-10:40 )

 

 

 

 

 

Predmet

Nastavnik

Prijem roditelja

Engleski jezik

Branimira Milin

 Ponedjeljak 5. sat (11:50-12:35)

Tehnička kultura

Nedjeljko Majcenović

 Srijeda 4. sat (11:00-11:45)

Glazbena kultura

 Adrijana Maretić

 Petak 4. sat (11:00 -11:45)

Povijest

 Andrej Mahmić

Ponedjeljak 3. sat (09:55-10:40 )

Kemija

Josipa Tičić K.

Ponedjeljak 3. sat  (09:55 – 10:40)

Povijest

Ivo Visković

Četvrtak 3. sat (09:55 – 10:40)

Informatika

Robert Šimićev

Srijeda 3. sat (09:55 – 10:40)

Likovna kultura

Boris Cikač

Utorak 2.sat (09:05-09:50)

Fizika

 Franko Stipanov

Ponedjeljak 4. sat (11:00-11:45)

Vjeronauk

 Lucija Bašić

Ponedjeljak 2. sat (09:05-09:50 )

Talijanski jezik

 Maja Grzunov

Petak  (15:00-15:45)

Njemački jezik

Suzana Bikić

Petak u 16:30

     
 

 

 

 

 

 

Područne škole i odjeli

 

Područna škola/odjel

Razrednik

Prijem roditelja

Kali

 Anamarija Sorić

  Četvrtak 3. sat (10:10-10:55)   

 Ines Kolega

 Srijeda 2. sat (09:00-10:00)

 Anamarija Hatadi O.

  Četvrtak  4. sat (10:45-11:30)

 Neri Rakvin

 Četvrtak 2. sat ( 09:00-10:00)

Sutomišćica

Danjela Mandić

 Utorak 2. sat ( 09:15-10:00)

Poljana

Milena Čurko

 Četvrtak 2. sat (09:15-10:00)

Ugljan

Sofija Kralj

 Ponedjeljak  4. sat (10:50-11:35)

Lorena Tomić

 Srijeda  2. sat (09:00-09:45)

Kukljica

Anka Šušak

 Utorak 4. sat (11:00-11:45)

Ivona Hromin

Utorak 2. sat (09:00-09:45)

Lukoran

Maria Bobić Vlainić

 Četvrtak 3. sat (10:00 – 10:40)

Ankica Grbas

 Četvrtak 2. sat ( 09:05-09:50)

 

 

 

preskoči na navigaciju